KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12319098
nr 1231 9098
Tin Andersen. Signerad, daterad -78. Olja på duk, 74x57 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 28 januari 2019
kl 18:39:02
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
400 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)